UROCZYSTE OTWARCIE PODWÓRKA NIVEA

 

W dniu 6 GRUDNIA 2015 r. - wywalczone przez wszystkich zaangażowanych w konkurs organizowany przez Firmę NIVEA - Rodzinne Miejsce Zabaw w Jordanowie zostało uroczyście otwarte.

Podczas symbolicznego przecięcia wstęgi Burmistrz Miasta Jordanowa Iwona Bilska podziękowała wszystkim zaangażowanym podczas głosowania konkursowego, dzięki którym dzieci w Jordanowie mają nowoczesny plac zabaw.

Dzieci przecięły wstęgę i rozpoczęły zabawę na placu. Radosnych okrzyków i uśmiechów tego dnia nie było końca.

Dzień otwarcia wyczekiwanego placu zabaw był wyjątkowy - licznie przybyłym dzieciom,ich rodzicom oraz zaproszonym gościom towarzyszyła słoneczna pogoda. Na dzieci czekały upominki od Organizatora Konkursu „Podwórko NIVEA”. Program był bogaty w liczne atrakcje przygotowane przez Burmistrza Miasta oraz Miejski Ośrodek Kultury (m.in. animacje zabaw, gorąca czekolada, wata cukrowa). Uroczystość otwarcia Podwórka NIVEA uświetniły występy dzieci ze Szkoły Podstawowej w Jordanowie oraz przedszkoli: Miejskiego, Tęczowa Kraina i Balonik. Odwiedził Nas również Święty Mikołaj. Na zakończenie tego radosnego dnia dzieci udały się do Domu Strażaka na spektakl „PALUSZEK” w wykonaniu aktorów teatru „Chrząszcz w Trzcinie”.

Na placu przy ul. Mickiewicza znajdują się:

zestaw kaskada, huśtawka wahadłowa, huśtawka wahadłowa orle gniazdo, huśtawka ważka, piaskownica, daszek przeciwsłoneczny ze stolikiem, huśtawka na sprężynie, labirynt, tablica z obręczami, skakanka, ławeczki, kosze na śmieci, stojak na rowery. Urządzenia zamontowane zostały na nawierzchni z trawy i piasku.

Dodatkowo plac wzbogaci się jeszcze o zjeżdżalnię z przejściem rurowym i ławki.

Zapraszamy na „Podwórko Nivea” w Jordanowie po dużą dawkę dobrej zabawy!

nivea baner